ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : بيستم و سوم خرداد 1394 ساعت 15:34   |   کد : 10137

جلسه مشترک جناب آقای دکتر رضوی، ریاست محترم موسسه عالی آموزش بانکداری ایران، با نمایندگان بانكها و موسسات اعتباری کشور
 

بسمه تعالی


جلسه مشترک جناب آقای دکتر رضوی،

ریاست محترم موسسه عالی آموزش بانکداری ایران،

با نمایندگان بانكها و موسسات اعتباری کشور

 

جلسه مشترک ریاست محترم موسسه، جناب آقای دکتر رضوی، با حضور نمایندگان محترم بانک­ها و موسسات اعتباری کشور در تاریخ سیزدهم اردیبهشت ماه 1394 به منظور تبيين موضوع، محورها و ویژگی­های بیست و ششمین همایش بانکداری اسلامی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر رضوی، ریاست موسسه عالی آموزش بانکداری ایران، ضمن اشاره به پیشرفت­های چشمگیر و قابل ملاحظه در حوزه بانکداری اسلامی در کشورهای اسلامی و غیر اسلامی، هدف اصلی همایش را شناخت و بررسی این پیشرفت ها و دستاوردها عنوان نمودند.

سپس ضمن اشاره به محورهای همایش و ارائه جزئیات مرتبط با هر یک از محورها به ماهیت کاربردی بودن این همایش در مقایسه با همایش­های پیشین اشاره داشتند و از نمایندگان محترم بانک­ها و موسسات اعتباری حاضر در جلسه خواستند در تهيه محتوي غنی و مرتبط با موضوع و محورهاي همايش در قالب سخنراني، ارائه مقاله، برگزاري كارگاه­هاي آموزشي، و ديگر موارد نهایت همکاری را با دبیرخانه همایش داشته باشند.

در ادامه نمایندگاه محترم بانك­ها و موسسات اعتباری کشور ضمن استقبال از موضوع و محورهاي همايش آمادگي خود را برای مشاركت و همكاري با موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در برگزاری هرچه بهتر بیست و ششمین همایش بانکداری اسلامی  اعلام نمودند.


 

در این راستا مقرر شد هر یک از بانک­ها و موسسات اعتباری پس از بررسی­های لازم، چگونگی مشارکت خود در تهیه محتوی مرتبط با عنوان و محورهای همایش را به صورت مکتوب، به منظور تدوین برنامه­ های همایش به دبیرخانه همایش اعلام نمایند. 


آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh